Atleta Squadra Tot. Gol Ass. PG Pen.
Zanella Francesco Viking Roma FC 10 6 4 2  
Capitani Alessandro UHC Wild Boars Varese 5 3 2 2 2
Picin Giorgio SSV Diamante Bolzano 4 4 0 2  
Fanfoni Alessandro Viking Roma FC 4 3 1 2  
Ghislanzoni Jacopo UHC Wild Boars Varese 4 3 1 2  
Olshov Camilla Viking Roma FC 4 3 1 2  
Pirhofer Gabriel ASC Algund 4 3 1 2  
Sallorenzo Alessandro Viking Roma FC 4 3 1 2  
Hafner Fabian UF Gargazon 4 2 2 2  
Savinoá Lorenzo Viking Roma FC 4 2 2 2 2
Brambilla Davide Spartak Milano 3 3 0 2  
Coduto Alberto FC Milano Molotov 3 2 1 2  
Geyr Benjamin UF Gargazon 3 2 1 2  
Moro Edoardo SHC Firelions Serenissima 3 2 1 2  
Gamper Lukas ASC Algund 3 1 2 2  
Mantini Davide Floorball L'Aquila 3 0 3 2  
Agrusti Alessandro Floorball L'Aquila 2 2 0 2  
Di Cola Cristina Floorball L'Aquila 2 2 0 2  
Iezzi Andrea Floorball L'Aquila 2 2 0 2  
Mairhofer Jonas UF Gargazon 2 2 0 2  
Centi Pizzutilli Gianluca Floorball L'Aquila 2 1 1 2  
Gschlisser Thomas UF Gargazon 2 1 1 2  
Nussbaumer Patrick ASC Algund 2 1 1 2  
Russo Alessandro SSV Diamante Bolzano 2 1 1 2  
Di GiÓ Federico Viking Roma FC 2 0 2 2 2
Andreassi Matteo Floorball Ciampino 1 1 0 2  
Benetollo Serena SHC Firelions Serenissima 1 1 0 2  
Bicciato Andreas SSV Diamante Bolzano 1 1 0 2  
Brancati Lorenzo Floorball L'Aquila 1 1 0 2  
Concli Marco UF Gargazon 1 1 0 2  
Farina Davide Viking Roma FC 1 1 0 2  
Gostner Tomas SSV Diamante Bolzano 1 1 0 2  
Luccisano Raffaele Floorball L'Aquila 1 1 0 2  
Moriconi Daniele Floorball Ciampino 1 1 0 2  
Munerin Nicola SHC Firelions Serenissima 1 1 0 2  
Murace Stefano Viking Roma FC 1 1 0 2  
Olshov Carl Jorgen Viking Roma FC 1 1 0 2  
Ortner Thomas ASC Algund 1 1 0 2  
Placidi Francesco Floorball L'Aquila 1 1 0 2  
Rambaldi Giorgio FC Milano Molotov 1 1 0 2  
Simonetta Francesco FC Milano Molotov 1 1 0 2  
Valentin Felix ASC Algund 1 1 0 2  
Alfonsetti Massimo Floorball L'Aquila 1 0 1 2  
Argenta Andrea Spartak Milano 1 0 1 2  
Autiero Augusto Floorball Ciampino 1 0 1 2  
Canciani Matteo UHC Wild Boars Varese 1 0 1 2  
Dalla Pria Andrea SHC Firelions Serenissima 1 0 1 2  
Fazzi Benjamin SSV Diamante Bolzano 1 0 1 1  
Fischione Elisa Floorball L'Aquila 1 0 1 2  
Giraldi Heos Spartak Milano 1 0 1 2  
Gostner Ivan SSV Diamante Bolzano 1 0 1 2  
Jonsson Caroline FC Milano Molotov 1 0 1 2  
Kridl Oliver FC Milano Molotov 1 0 1 2 2
MuscherÓ Filippo Viking Roma FC 1 0 1 2  
Nini Michele FC Milano Molotov 1 0 1 2  
Parisi Sebastiano UHC Wild Boars Varese 1 0 1 2  
Volgger Michael SSV Diamante Bolzano 1 0 1 2  
Widner Markus UF Gargazon 1 0 1 2  
Abbruciati Andrea Viking Roma FC 0 0 0 2  
Addari Simone Floorball Ciampino 0 0 0 2  
Anzalone Gabriele Black Lions Floorball 0 0 0 2  
Anzalone Giuseppe Black Lions Floorball 0 0 0 2  
Argenta Elena Spartak Milano 0 0 0 2  
Battezzati Luisa FC Milano Molotov 0 0 0 2  
Baur Markus UF Gargazon 0 0 0 2  
Bergamini Giovanni Spartak Milano 0 0 0 2  
Berti De Marinis Angelica Floorball L'Aquila 0 0 0 2  
Borcea Alessandro Black Lions Floorball 0 0 0 2  
Caruso Alessandro Spartak Milano 0 0 0 2  
Catarinozzi Federico Black Lions Floorball 0 0 0 2  
Ciocca Federico Floorball L'Aquila 0 0 0 2  
Conte Anna Lucia Floorball L'Aquila 0 0 0 2  
Corti Gianluca FC Milano Molotov 0 0 0 2  
Cuchetto Mattia Spartak Milano 0 0 0 2  
Dalle Mule Andrea Fabiano ASC Algund 0 0 0 2  
Damiani Alessandro Black Lions Floorball 0 0 0 2 2
D'Andrea Matteo UHC Wild Boars Varese 0 0 0 2  
Demanega Hannes UF Gargazon 0 0 0 2  
Di Libero Vasco Spartak Milano 0 0 0 2  
Ebli Nic UF Gargazon 0 0 0 1  
Eller Gerd ASC Algund 0 0 0 1  
Eufemi Emanuele Black Lions Floorball 0 0 0 2  
Fagotti Marco Black Lions Floorball 0 0 0 2 2
Falchi Dario Black Lions Floorball 0 0 0 2  
Falchi Martina Black Lions Floorball 0 0 0 2  
Faraci Roberto FC Milano Molotov 0 0 0 2  
Ferraccioli Emanuele Black Lions Floorball 0 0 0 2  
Ficara Alberto FC Milano Molotov 0 0 0 2  
Galassi Francesca Floorball L'Aquila 0 0 0 2  
Gamper David ASC Algund 0 0 0 2  
Gamper Tobias ASC Algund 0 0 0 2  
Gasser Moritz UF Gargazon 0 0 0 2  
Gasser Patrick UF Gargazon 0 0 0 2  
Giacomardo Daniele Floorball Ciampino 0 0 0 2  
Giacomardo Marco Floorball Ciampino 0 0 0 2  
Ginesi Fabrizio Black Lions Floorball 0 0 0 2  
Giuzzi Marco Spartak Milano 0 0 0 2  
Gorini Edoardo Floorball Ciampino 0 0 0 2  
Graffeo Accursio FC Milano Molotov 0 0 0 2  
Keulen Luuc FC Milano Molotov 0 0 0 2  
Koraichi Khalid UHC Wild Boars Varese 0 0 0 2  
Koschitz Andrea Spartak Milano 0 0 0 2  
La Gattuta Fabio Floorball Ciampino 0 0 0 2  
Landa Federico Spartak Milano 0 0 0 2  
Lara Martin Black Lions Floorball 0 0 0 2  
Latini Marta FC Milano Molotov 0 0 0 2  
Lavermicocca Luigi FC Milano Molotov 0 0 0 2  
Lionetti Antonio SHC Firelions Serenissima 0 0 0 2  
Lombardi Stefano Black Lions Floorball 0 0 0 2  
Lombardo Riccardo Black Lions Floorball 0 0 0 2  
Lorini Davide Spartak Milano 0 0 0 2 2
Manca Nicolas Viking Roma FC 0 0 0 2  
Manieri Marco Spartak Milano 0 0 0 2  
Manzardo Vincent SSV Diamante Bolzano 0 0 0 2  
Marasso Anna SHC Firelions Serenissima 0 0 0 2  
Masella Mirko Floorball Ciampino 0 0 0 2  
Moretto Alessandro UHC Wild Boars Varese 0 0 0 2  
Moretto Daniele SHC Firelions Serenissima 0 0 0 2  
Morrone Andres FC Milano Molotov 0 0 0 2  
Nardi Giulia Viking Roma FC 0 0 0 2  
Nardo Michele ASC Algund 0 0 0 2  
Obexer Gabriel SSV Diamante Bolzano 0 0 0 2  
Osti Elia Laurin SSV Diamante Bolzano 0 0 0 2  
Pascetta Alessia Floorball Ciampino 0 0 0 2  
Patron Guenda SHC Firelions Serenissima 0 0 0 2  
Pece Daniele Floorball L'Aquila 0 0 0 1  
Pescini Cristian Spartak Milano 0 0 0 2  
Pierazzo Alessandro SHC Firelions Serenissima 0 0 0 2  
Polisciano Giulia Black Lions Floorball 0 0 0 2  
Psenner Hannes SSV Diamante Bolzano 0 0 0 2  
Rier Martin UF Gargazon 0 0 0 2  
Ripamonti Riccardo Spartak Milano 0 0 0 1  
Romano Martina FC Milano Molotov 0 0 0 2  
Rubeo Tommaso Floorball Ciampino 0 0 0 2  
Ruscitti Daniele Floorball Ciampino 0 0 0 2  
Russo Davide Black Lions Floorball 0 0 0 2  
Sallustio Luca SHC Firelions Serenissima 0 0 0 2  
Salvagno Manolo Viking Roma FC 0 0 0 2  
Santilli Alice Floorball L'Aquila 0 0 0 2  
Sartori Tommaso UHC Wild Boars Varese 0 0 0 2  
Simoni Thomas SSV Diamante Bolzano 0 0 0 2  
Sirtori Stefano UHC Wild Boars Varese 0 0 0 2 2
Tassetto Daniele SHC Firelions Serenissima 0 0 0 2  
Troia Alessio Black Lions Floorball 0 0 0 2  
Tuzzato Gabriele SHC Firelions Serenissima 0 0 0 1  
Veggo Scocco Marco SHC Firelions Serenissima 0 0 0 1  
Volpe Rocco UHC Wild Boars Varese 0 0 0 2  
Wild Nicolai UF Gargazon 0 0 0 2  
Di Pompeo Daniele Floorball L'Aquila 0 0 0 2  
Di Tomassi Sandro Floorball Ciampino 0 0 0 2  
Pace Diego Floorball L'Aquila 0 0 0 2  
Pizzo Mirco UF Gargazon 0 0 0 2  
Schmider Michl ASC Algund 0 0 0 2  
Schroetter Hannes ASC Algund 0 0 0 2